AltcoinKripto Para

Fantom Coin (FTM) Fiyatı 3 Dolara Çıkmaya Hazırlandı, Önümüzdeki Günlerde Neler Bekleniyor?

Abone Ol 
  • Fantom coin fiyatı, son rallinin ardından şimdi çok sınırlı bir zaman çerçevesi içinde konsolide oluyor ve yükselmesi bekleniyor
  • Başlangıçta, varlık başına 3$ hedefine ulaşmayı ve yeni bir ATH oluşturmayı hedefliyor, ancak ana hedef 2022’nin ilk çeyreğinde 5$’a ulaşmak.

Fantom fiyatı, Aralık 2021’in son 10 gününde korkunç bir şekilde yükseldiği için ana akım yatırımcılar tarafından benimsendi. Ancak ayın son haftasında varlık, çok küçük bir zaman dilimi içinde yoğun bir şekilde konsolide edildi.

Ve bu nedenle, oluşan modelin bir sonucu olarak kayda değer bir ralli olasılığını sergiliyor. Ancak fantom coin en yüksek seviyelerine geri dönecek mi? Evetse, bu seviyelerin üzerinde mi kalacak yoksa kayda değer bir düşüşe mi uğrayacak?

Kripto alanı, kayda değer rakamlarla toparlanmaya bile çalışmadan bir kez daha derin bir kuyuya batıyor. Ve bu nedenle, kayda değer bir düşüşten sonra FTM fiyatı titreyen durumu yönetmeye çalışıyor. FTM coin, toparlanma aşamasının başlangıcına işaret ederek sadece %1’lik bir sıçrama yaptı.

fantom coin fiyat tahmini

FTM coin fiyatı, Kasım ayının başından bu yana dikkate değer azalan bir paralel kanal izledi. Ancak varlık, 2021’in son 10 gününde düşüş eğilimini tersine çevirdi ve yukarı yönlü hareket etti.

Fiyat 2 doların üzerindeki seviyelere ulaşmak için yükseldi ve yoğun bir şekilde konsolide etmeye başladı. Fantom coin, yükseliş bayrağı modeli içinde seyrettiği sürece sıçrama için birikmiş güce sahip görünüyor.

İlginç bir şekilde, FTM coin fiyatı çok önemli direnç seviyelerinden birine çok yakın ve bu nedenle bu seviyeleri kırmak olası görünüyor. Bunun yerine, yalnızca bir sonraki adımla varlık, çok yakında 3 doların üzerinde yeni bir ATH oluşturabilir.

Ayrıca, varlığın asıl hedefi, mevcut çeyrekte elde edilebilecek 5 dolar civarında bir yerde bulunuyor. Yine de altcoinler, yalnızca Bitcoin yüksek seviyelere çıkıp sakinleştiğinde uzun bir sıçrama yapar. Bu nedenle Fantom coin fiyat rallisi doğrudan veya dolaylı olarak BTC fiyat eğilimine bağlıdır.

Dikkat! Sorumluluk reddi beyanı. Cedkan.com’da yayınlanan ve/veya indexlenen yazılar, makaleler, reklamlar ve diğer içerik tanıtım ve/veya index türleri yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin (BTC) ve diğer kripto para veya sanal para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, adı geçen para birimlerine ve türevlerine yatırım yapmadan önce gereken sorumluluk ve özeni göstermeli ve kendi araştırmanızı yapmalı veya finans danışmanınıza başvurmalısınız.

Muhammed AKAN

Bir mühendis, bir teknoloji manyağı ve bir mükemmeliyet tutkunu. Teknoloji hayranlığının ideal kombinasyonu. Ben Muhammed Akan, iyi bir ülkede iyi bir eğitim aldım. 2016'nın son çeyreğinden 2020'nin Haziran ayına kadar Google Mühendisi olarak çalıştım. Bu unvan ile birçok devlet kurumuna web güvenlik semineri verdim. Şu an üniversite öğrencisi olarak eğitim hayatıma devam ediyorum. İlgimi çeken konular hakkında akademik düzeyde araştırma yapıyor, araştırdıklarımı okuyor, düşünüyor, yazıyor ve paylaşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Bizi Sosyal Medya Hesaplarınızdan Takip Edin.